TRASTA

Hakkımızda

TRASTA
Hakkımızda

TRASTA

TRASTA olarak yenilikçi bir yüz ile yola çıktık. Amacımız, entegre bir mali danışmanlık hizmetiyle işletmelere rehberlik etmek. 

Ortalama 20 yıllık iş deneyimine sahip uzman bir kadro ile iş dünyasına ve mali piyasalarda danışmanlık yaptığımız herkese değer katmayı hedefliyoruz. 

İşletmelerin, şahısların, finansal danışmanlık, vergi ve denetim ihtiyaçları ile özel rapor taleplerini karşılamak gibi konular başta olmak üzere ;  gelecek dönemde ihtiyaçları olabilecek her konuda onları erkenden uyarmak, gerekli dönüşümleri sağlamalarına destek olmak, gelişimlerine katkıda bulunmak ve sürdürülebilirlik yolunda onlara her konuda yardımcı olmak temel hizmet ve çalışma alanlarımızı oluşturuyor.

Ülkemizde yatırım yapan global şirketlere uluslararası standartlarda danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Yabancı yatırımcıların Türkiye’deki iş ortağı olmayı hedefliyoruz. 

İş yapış tarzı olarak, 

  • Güvenilir hizmet sunan
  • İş ortaklarının hedefleri doğrultusunda hizmet veren
  • Projeleri vizyoner ve objektif bir bakış açısı ile değerlendiren 
  • Vergi ve denetim konusunda eksiksiz iş yapan
  • Sürdürülebilir ve kapsayıcı iş modelleri sunan
     

Bir ekip olarak, entegre finans hizmetleri için yanınızdayız.

 

TRASTA

TRASTA

TRASTA

Finans Partneriniz

TRASTA, şirket sahipleri ve üst yönetime firmalarını bu günün zorlu iş dünyasında sağlam temellere oturtmaları, daha iyi izlemeleri ve geleceğe yönelik stratejilerini güvenle oluşturmalarını sağlamayı amaç edinmiştir.